Sukces powtórzony z minionego roku

i awans na mistrzostwa okręgowe do Krakowa, piękny puchar i wielka radość to wywalczyła drużyna naszego Liceum,  podczas jubileuszowych XXX Misrzostw Pierwszej Pomocy PCK, które odbyły się 9 kwietnia w Gorlicach.  

Drużyna w składzie N. Wołkowicz, D. Szura, K.Kosiba, z. Poznańska, B.Kamiński i rezerwowa A. Sypniak pod opieką mgr K.Kamińskiej,  rywalizowali  z 7.drużynami z rejonu powiatu gorlickiego w różnych konkurencjach z zakresu pierwszej pomocy w formie  teoretycznej i praktycznej. Pozoracyjne scenki rozstawione były na terenie centrum miasta Gorlice,  a każda ze stacji była oceniana przez sędziów Pierwszej Pomocy PCK.  Zmagania nie były łatwe, ale naszej ekipie zaangażowanie, poświęcony czas i wspólna praca przyniosła zasłużony sukces. 

Przedsięwzięcie zorganizował gorlicki Medyk, który ugościł  wszystkich z wielką serdecznością , uroczystym tortem  , a przede wszystkim całą rangę mistrzostw dopełnili zaproszeni  goście m.in.radna sejmiku małopolskiego  P.J.Wójtowicz,  burmistrz Gorlic P. R. Kukla, prekursor ideii czerwonokrzyskiej. P. M.Orchel. 

Gratulacje i trzymamy kciuki w dalszym etapie w maju w Krakowie. 

Opieka i przygotowanie: mgr K.Kamińska 

 pck1

 pck1

 pck1

 pck1

 pck1

 pck1