Przedwakacyjnych wycieczek nadszedł czas

także dla klas 2ac, 2b i kilku osób z kl.1b, 1ac,  które odbyły się 12 i 13 czerwca. Uczniowie odwiedzili  i zwiedzali Ziemię Kłodzką , Góry Stołowe i Czeskie Ardszpachskie Skały. Poniedziałek od wczesnych godzin był aktywny i poświęcony zwiedzaniu Paczkowa- polskiego Carcassonne, Kłodzka- słynnej Twierdzy i starówki. Mieliśmy też okazję przenieść się do  różnych znanych miejsc na świecie np.do   Paryża, Drezna, Wiednia , Usa, Włoch itp relaksując się w barwnym klimacie kwiatów w  ogrodzie miniatur  Euroland ze znanymi budowlami .

Noc spędziliśmy w samym sercu Gór Stołowych Pod Szczelińcem.Noc była krótka jak to na wycieczkach, za to poranek przywitał nas słońcem, a razem z nim udaliśmy się słynną trasą "100.zakrętów" do Kudowej Zdrój.  Po odwiedzaniu tego uzdrowiskowego miasteczka, przejechaliśmy na teren Czech do Ardszpachskiego Skalnego miasta. To były ekscytujące chwile, dzięki pięknym widokom i eksremalnym przeżyciom w labiryntach skalnych z drabinkami oraz niezapomnianym rejsem łódkami z czeskim kapitanem na pokładzie. 

Miejsce urokliwe, polecamy wszystkim na wakacyjne wyprawy. Kolejne wspomnienia klasowych wycieczek wpisujemy  w naszą historię pobytu w szkole. Kolejny rok szkolny za nami, a przed nami wyczekiwany czas podsumowań naszej pracy i wakacji.

Opiekę sprawowali wychowawcy klas K.Kamińska, K.Białas.