Z dniem 6. listopada 2018 rusza rekrutacja do programu Erasmus+,

realizowanego w naszej szkole w latach 2018-2020. Na dole szkolnej strony internetowej znajduje się link do strony projektu, gdzie można znaleźć wszystkie informacje na jego temat.

Aby móc zgłosić swój udział w projekcie, najpierw należy zapoznać się z Regulaminem (zakładka "Program"). Jest to niezbędne, gdyż każdy uczestnik będzie potwierdzał znajomość Regulaminu swoim podpisem. Natomiast w zakładce "Tygodnie Europejskie" można będzie pobrać i wydrukować deklaracje uczestnictwa. Będzie ich kilka:

- deklaracja udziału dla uczniów pełnoletnich,

- deklaracja udziału dla uczniów niepełnoletnich

- formularz dla chętnych ugościć uczniów ze szkół partnerskich w swoich domach,

- formularz dla chętnych do wyjazdu na Tydzień Europejski

- zgoda na udział w wyjeździe.

Dwa pierwsze formularze dotyczą udziału w całym projekcie, czyli pomocy w przygotowywaniu materiałów, warsztatów, branie udziału w wyjazdach, ale również aktywny udział we wszystkim, co się będzie w ramach projektu działo w naszej szkole. Jednym słowem: każdy, kto chce W JAKIKOLWIEK SPOSÓB się zaangażować, musi wypełnić jeden z tych formularzy.

Formularz o ugoszczeniu uczniów ze szkół partnerskich dotyczy Tygodnia Europejskiego, który odbędzie się w marcu 2019.

Kolejny formularz: wyjazd. O wyjazd ubiegać się mogą uczniowie klas II i III.

Gdy zostanie już wybrana grupa uczniów (12 osób), którzy pojadą na Tydzień Europejski, trzeba będzie uzupełnić jeszcze zgodę na wyjazd, z podpisami obydwojga rodziców.

 

Rekrutacja potrwa do połowy grudnia 2018 roku. Więcej informacji o projekcie (jak również formularze w wersji papierowej) można uzyskać u koordynatora projektu, pani Anny Winnickiej.