bip2

Search HP

facebook_page_plugin

Pomimo zimna i zmęczenia trzynasty Rajd im. Kazimierza Pułaskiego zakończony i zaliczony do bardzo udanych. W rajdzie uczestniczyły szkoły powiatu gorlickiego (w tym roku 6 szkół), łącznie 250 uczestników.

 Biecka drużyna licząca 27 śmiałków pokonała trasę z Wysowej do Skwirtnego, zdobywając po drodze Kozie Żebro. Mimo deszczu, zimna wszyscy spisali się dzielnie i wytrwali do mety rajdu, na której czekał na uczestników smaczny, ciepły posiłek - bigos, kiełbaski. Młodzież naszego liceum wzięła udział także w konkursie wiedzy na temat konfederacji barskiej i zdobyła zaszczytne III miejsce, reprezentanci otrzymali cenne nagrody-przewodniki, mapy, pamiątkowe gadżety.

 

INFORMACJE Z MEN

W poniedziałek, 22 stycznia br. w godz. 11:30-13:00 odbędzie się konferencja pn. „Szkoła branżowa – przyszłość nowoczesnego biznesu”. W wydarzeniu...
Uczniowie z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego rozpoczną w poniedziałek, 22 stycznia br. dwutygodniową przerwę w nauce. Ferie zimowe zacznie ponad...
Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wspólnie z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską w czwartek, 18 stycznia br.
Popularne artykuły

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu

ul. Tysiąclecia 2, 38-340 Biecz
TEL. : 13 447 10 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.